Plexr tedavisi “Plexr Non Ablative Cerrahi”

Plexr Tedavisi “Plexr Non Ablative Cerrahi”

Maddenin 4. Halini kullanarak uygulanan bu işlem kansız güvenli kolay uygulanabilen yan etki riski oluşturmayan ameliyatsız işlemdir. Uygulanan cilt yüzeyinde ve cihaz arasında ki potansiyel farkı ile havada ki gazları plazma enerjisine dönüştürmektedir. Bu enerjide deride ki lezyonun buharlaştırarak yok eder ve yeni doku oluşum sürecini başlatır.

Plexr tedavisi “Plexr Non Ablative Cerrahi”, üç madde ile açıklanabilir: İlk olarak, Plexr ile cilt arasındaki alanda bulunan potansiyel farkı. İkinci olarak, havada bulunan gazların iyonizasyonu (Plazmanın oluşumu). Üçüncü olarak, ısıyı diğer dokulara iletmeden, tedavi edilen dokuların süblimasyonu (katıdan direkt gaz haline geçiş). Sıkılaştırma Rejuvinasyon Biostimülasyon Yeniden Biçimleme amaçlanmaktadır.

Özellikle üst ve alt göz kapağı kırışıkları ve düşüklükleri, kaz ayakları, dudak üzerinde oluşan çizgilenmelerde, akne skarlarında, derinin iyi huylu lezyonlarında (et benleri siğil lipom ksantelezmafibrom ben) güneş lekelenmelerinde yara izlerinde, boyun çene kulak önü kırışıklıklarında uygulanmakta etkin ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.