PRP - Nişantaşı Beşiktaş Fulya

FTC - İple Yüz Germe

Örümcek ağı FTC - İple Yüz Germe tedavisi ameliyatsız yüz germe, canlandırma ve form kazandırma işlemidir. Yer çekimine ve ilerleyen yaşa bağlı olarak zaman içinde oluşan ince çizgiler, aynı zamanda sağlıksız beslenme ve sık kilo alıp vermeye bağlı olarak, daha da derinleşmeye başlar. Tüm bu süreç özellikle yüz bölgesinde sadece çizgilerin oluşmasına değil, aynı zamanda yanakların ve gıdığın sarkmasına, yüzün giderek ovalleşmesine neden olur. Yüzünüzdeki değişimi eski resimlere bakarak çok daha net bir şekilde anlamaya başlarsınız. FTC - İple Yüz Germe tekniği işte bu noktada estetik cerrahiye alternatif, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olarak cildinizdeki olası sorunları çözümlenmesine fayda sağlar. Uygulama lokal anestezi altında cilt altına belirli kalınlıkta absorbe edilebilen ipler yerleştirilerek asma işlemidir. Etkisi 1 ayda başlar yaklaşık etki 3 yıla kadar devam etmektedir. Komplikasyonu olmayan rahatlıkla uygulanabilen işlem konforludur. Kişi güncel hayatına devam edebilmektedir.

PRP uygulamaları yine mezoterapi ile kombine edildiğinde oldukça güzel sonuçlar alınmaktadır. PRP uygulamasından 15 gün sonra; haftada 1 seans olacak şekilde 4-6 seanslık mezoterapi tedavisi ile desteklenmesi (özellikle saç ve antiaging amaçlı uygulamalarda) önerilmektedir.

Ayrıca saç ekimleri öncesinde ve sonrasında PRP tedavileri ile desteklendiğinde, daha güçlü ve sağlıklı saçlar elde edildiği bilinmektedir.

FTC Örümcek Ağı Tedavisi - İple Yüz Germe